enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp
DOLAR
8,6369
EURO
10,1479
ALTIN
493,87
BIST
1.407
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Şanlıurfa
Sıcak
35°C
Şanlıurfa
35°C
Sıcak
Perşembe Gök Gürültülü
28°C
Cuma Çok Bulutlu
28°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
30°C
Pazar Az Bulutlu
31°C

Futbol: TFF 2. Ligde ilk hafta maçlarının programı açıklandı

Futbol: TFF 2. Ligde ilk hafta maçlarının programı açıklandı
17.08.2021
0
A+
A-
TFF 2. Lig 2021-2022 sezonunda ilk hafta maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde tamamı 5 Eylül Pazar günü oynanacak ilk hafta maçlarının programı şöyle:

– Beyaz Grup

15.30 Pazarspor-Kırşehir Belediyespor (Pazar İlçe)

16.00 GMG Kastamonuspor-Pendikspor (Kastamonu Gazi)

16.00 Zonguldak Kömürspor-Akhisarspor (Stadı sonra açıklanacak)

16.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Tarsus İdman Yurdu (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

16.30 Kırklarelispor-Nazilli Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

20.00 TECO Karacabey Belediyespor-Eskişehirspor (M. Fehmi Gerçeker)

20.00 Şanlıurfaspor-Ankara Demirspor (Şanlıurfa GAP)

20.00 Amed Sportif Faaliyetler-Uşakspor (Diyarbakır)

20.00 Bucaspor 1928-Isparta 32 Spor (Stadı sonra açıklanacak)

– Kırmızı Grup

15.30 Kahramanmaraşspor-Serik Belediyespor (Stadı sonra açıklanacak)

15.30 Sivas Belediyespor-Turgutluspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.30 Bayburt Özel İdare-Sakaryaspor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Silahtaroğlu Vanspor-Adıyaman 1954 (Van Atatürk)

15.30 Hekimoğlu Trabzon-Etimesgut Belediyespor (Ortahisar Yavuz Selim)

16.30 Sarıyer-Ergene Velimeşespor (Sarıyer Yusuf Ziya Öniş)

16.30 Bodrumspor-Afjet Afyonspor (Bodrum İlçe)

16.30 Somaspor-Niğde Anadolu (Soma Atatürk)

20.00 Ankaraspor-İnegölspor (Osmanlı)

20.00 Çorum-Diyarbekirspor (Çorum Şehir)

HABERLER  Şanlıurfa’da dünya bisiklet günü kutlandı
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.