enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp
DOLAR
9,4320
EURO
11,0057
ALTIN
540,85
BIST
1.444
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Şanlıurfa
Az Bulutlu
27°C
Şanlıurfa
27°C
Az Bulutlu
Cuma Az Bulutlu
27°C
Cumartesi Az Bulutlu
28°C
Pazar Az Bulutlu
28°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
26°C

TFF 2. Lig’de 6. hafta maçları yarın yapılacak

TFF 2. Lig’de 6. hafta maçları yarın yapılacak
05.10.2021
0
A+
A-

Futbolda TFF 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Gruplarda 6. hafta karşılaşmaları yarın oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre iki grupta oynanacak müsabakaların programı şöyle:

– Beyaz Grup

14.00 Uşakspor-Anagold 24Erzincanspor (Uşak 1 Eylül)

15.00 Ankara Demirspor-Zonguldak Kömürspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Kırşehir Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırşehir AHİ)

15.30 Pendikspor-Tarsus İdman Yurdu (Pendik)

15.30 Nazilli Belediyespor-Bucaspor 1928 (Nazilli İlçe)

19.00 TECO Karacabey Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

19.00 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Şanlıurfa GAP)

19.00 Akhisarspor-Isparta 32 (Spor Toto Akhisar)

– Kırmızı Grup

14.30 Adıyaman Futbol-Niğde Anadolu (Adıyaman Atatürk)

14.30 Kahramanmaraşspor-Çorum (7 Ocak)

14.30 Sivas Belediyespor-Sarıyer (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

15.00 Etimesgut Belediyespor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

15.30 Serik Belediyespor-Bodrumspor (Serik İsmail Oğan)

15.30 Turgutluspor-Silahtaroğlu Vanspor (Turgutlu 7 Eylül)

15.30 Ergene Velimeşespor-Ankaraspor (Mustafa Kemal Atatürk)

19.00 Diyarbekirspor-Hekimoğlu Trabzon (Diyarbakır)

19.00 Afjet Afyonspor-İnegölspor (Zafer)

19.00 Sakaryaspor-Somaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

HABERLER  Şanlıurfa Judo İhtisas Gençlik ve Spor Kulübü, milli takımlara sporcu yetiştiriyor
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.