enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp
DOLAR
17,9564
EURO
18,2648
ALTIN
1.028,28
BIST
2.857,18
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Şanlıurfa
Açık
39°C
Şanlıurfa
39°C
Açık
Çarşamba Açık
39°C
Perşembe Az Bulutlu
39°C
Cuma Açık
39°C
Cumartesi Açık
39°C

TFF 2. Lig’de 12. hafta maçları yarın yapılacak

TFF 2. Lig’de 12. hafta maçları yarın yapılacak

TFF 2. Lig’de 12. hafta maçları yarın yapılacak
09.11.2021
0
A+
A-

Futbolda TFF 2. Lig’in 12. hafta karşılaşmaları yarın oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Beyaz ve Kırmızı Gruplarda tamamı saat 13.00’te başlayacak 12. hafta maçlarının programı şöyle:

– Beyaz Grup

Eskişehirspor-Isparta 32 (Eskişehir Yeni)

Teco Karacabey Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu (Karacabey M. Fehmi Gerçekler)

Şanlıurfaspor-Anagold 24Erzincanspor (Şanlıurfa GAP)

Kırklarelispor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Kırklareli Atatürk)

Pazarspor-Bucaspor 1928 (Pazar İlçe)

Amed Sportif Faaliyetler-Zonguldak Kömürspor (Diyarbakır)

Kırşehir Belediyespor-Uşakspor (Kırşehir AHİ)

Nazilli Belediyespor-Pendikspor (Nazilli İlçe)

Ankara Demirspor-Akhisarspor (TCDD Ankara Demirspor)

– Kırmızı Grup

Serik Belediyespor-Niğde Anadolu (Serik İsmail Oğan)

Kahramanmaraşspor-İnegölspor (7 Ocak)

Sivas Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

An Zentum Bayburt Özel İdare-Ankaraspor (Bayburt Genç Osman)

Sarıyer-Somaspor (Yusuf Ziya Öniş)

Çorum FK-Silahtaroğlu Vanspor FK (Çorum Şehir)

Ergene Velimeşespor-Diyarbekirspor (Mustafa Kemal Atatürk)

Sakaryaspor-Afjet Afyonspor (Yeni Sakarya Atatürk)

Turgutluspor-Adıyaman FK (Turgutlu 7 Eylül)

Etimesgut Belediyespor-Bodrumspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik)

HABERLER  Urfa’daki ilk masa tenisi ligi son buldu
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.