enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp
DOLAR
17,9331
EURO
18,4099
ALTIN
1.039,38
BIST
2.864,25
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Şanlıurfa
Açık
38°C
Şanlıurfa
38°C
Açık
Pazar Açık
36°C
Pazartesi Açık
37°C
Salı Açık
39°C
Çarşamba Açık
39°C

Amatör kümede haftanın programı

Amatör kümede haftanın programı

Amatör kümede haftanın programı
01.12.2021
0
A+
A-

Şanlıurfa Amatör Ligi’nde 6. haftada oynanacak müsabakaların günleri ve saatleri belli oldu.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, bu hafta oynanacak olan maçların programını açıkladı.

Federasyonun açıklamasına göre 6. haftada oynanacak karşılaşmalar programı şöyle:

3 ARALIK CUMA

19.00 Gençlerbirliği – D.S.İ Spor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Futbol Dünyası 1

18.00 Uyanışspor – Hilvan Belediyespor/U-18 Ligi/Futbol Dünyası 2

20.00 Karaköprüspor – Şanlışehirspor/U-18 Ligi/Futbol Dünyası 2

4 ARALIK CUMARTESİ

14.00Karaköprüspor-Bozova Belediyespor/Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi/Yenice1

12.00 KaraköprüBelediyespor – Şanlıurfa Gençlikspor/U-18 Ligi/Futbol Dünyası 1

14.00 63 Zirve Spor – Şanlıurfaspor/U-18 Ligi/Futbol Dünyası 1

16.00 D.S.İ Spor – Pirsus Spor/U-18 Ligi/Futbol Dünyası 1

14.00 Ceylanpınar Belediyespor- Badıllı Gençlik/Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Süper Amatör Ligi/ Ceylanpınar İlçe

13.30 Siverek Gençlik-Karşıyakaspor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Siverek Sentetik

14.00 Viranşehirspor – Tarımspor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/V.Şehir yeni ilçe

14.00 Harranovaspor – Anka Spor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Harran İlçe

5 ARALIK PAZAR

14.00 Eyyüpspor – Viranşehir İdmanyurdu/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Yenice 1

13.30 Uyanışspor – Bozova Yaylak Gücü/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Yenice 2

12.00 Ceylanpınar Demir – 63 Emingücü/U-18 Ligi/Ceylanpınar İlçe

14.30 CeylanpınarTigem – Fatihspor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Ceylanpınar İlçe

12.00 Viranehir Gücü – Yeni Halspor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Viranşehir Yeni İlçe

14.30 Viranşehir Eğitim – Hilvan Belediyespor/Şanlıurfa Süper Amatör Ligi/Viranşehir Yeni İlçe

13.30 Bozovaspor – Keçespor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Bozova İlçe

13.30 Akçakale Belediyespor – 15 Temmuz Gücü/Şanlıurfa Süper Amatör Ligi/Harran İlçe

13.30 Birecikspor – Sancaktarspor/Şanlıurfa 1. Amatör Ligi/Birecikspor

13.30 Suruç Gençlik – 11 Nisanspor/Şanlıurfa Süper Amatör Ligi/Suruç İlçe

13.00 Siverek Belediyespor – Urfa 63 Spor/U-18 Ligi/Siverek Sentetik

14.00 Siverek Belediyespor – Malatyaİdmanyurduspor/BAL Ligi/Siverek ilçe

14.00 Büyükşehir Belediyespor –  İmamağaspor/BAL Ligi/Futbol Dünyası 1

HABERLER  Şanlıurfa tekerlekli basketbol takımı şampiyonluk yolunda
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.