enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp
DOLAR
15,5381
EURO
16,2614
ALTIN
911,15
BIST
2.390,79
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Şanlıurfa
Açık
28°C
Şanlıurfa
28°C
Açık
Salı Açık
29°C
Çarşamba Açık
29°C
Perşembe Açık
27°C
Cuma Parçalı Bulutlu
27°C

Büyükşehir Meclisi’nde komisyonlara seçilen üyeler belli oldu!

Büyükşehir Meclisi’nde komisyonlara seçilen üyeler belli oldu!

Büyükşehir Meclisi’nde komisyonlara seçilen üyeler belli oldu!
13.04.2022
0
A+
A-

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısında, İhtisas Komisyonlarına seçilen üyeler belli oldu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 2022 Yılı Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın ikinci birleşimi gerçekleşti.

Toplantı, Başkan Vekili Ahmet Kaytan başkanlığında ve meclis üyelerinin katılımıyla Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda düzenlendi. Toplantıda açılış ve yoklamanın ardından gündem maddelerine geçildi.

Toplantıda, 15 İhtisas komisyonunun üyeleri belirledi.

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER ŞÖYLE:

Şerif Bozkurt, Mehmet Açar, Abdulvahap Kurur, Hüseyin Çetiner, Übeyit Kurt,  Celal Akıl, İbrahim Uçar  Ruken Baran Uzun ve Cebrail Temel

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER ŞÖYLE:

İsa Yılmaz, İ. Halil Akcan, Mehmet Erdoğan,  Serdar İzol,  A. Haşim İnan, İsa Üçağaç, Osman Uludağ,  Leyla Yavuzer ve Adil Torgut

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER ŞÖYLE:

 İsa Yılmaz, İ.H Akçan, Mehmet Erdoğan, Serdar İzol, A. Haşim İnan, İsa Üçağaç, Osman Uludağ,  Leyla Yavuzer, Adil Torgut

ARAŞTIRMA, İNCELEME VE GELİŞTİRME KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER:

 Ahmet Kaytan, Mehmet Kete, M. Kemal Gökçek, Cihan Canbeyli, K. Nazım Kankılıç, Sait Kaya, Sinan Yavuz, Cahide Udum ve Mahmut Özdemir

ŞANLIURFA TARİH, KÜLTÜR, ARAŞTIRMA VE KENT ESTETİĞİ KOMİSYONU SEÇİLEN ÜYELER:

 Ahmet Kaytan, Mehmet Kete, M. Kemal Gökçek, ,Cihan Canbeyli, K. Nazım Kankılıç, Sait Kaya, Sinan Yavuz, Cahide Udum ve Mahmut Özdemir

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER:

 Cenap Torgut, Celal Şeker, F. Mehmet Akçal, Mahmut Arslan, Serdar Şeyanlıoğlu, İmam Fidanoğlu, Hasan İzol, Bahri Yıldırım ve Ayşe Işık

SOSYAL HİZMETLER ENGELİLER VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER:

 Cenap Torgut, Hasan Karataş, F. Mehmet Akçal, Mahmut Arslan, Serdar Şeyanlıoğlu, İmam Fidanoğlu, Hasan İzol, Bahri Yıldırım ve Ayşe Işık

HABERLER  Melik'ten Bakanlığa 'Atama' Tepkisi

ULAŞIM KOMİSYONUA SEÇİLEN ÜYELER:

Faruk Bayuk, Mehmet Emin Arslan, Kenan Kayral, İrfan Şehmusoğlu, İsmail Aygün, Cumaali Karavar, Fırat Sultan Mahmut Bektaş ve Fethi Yavuzel

TURİZM VE TANITIM KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER:

Faruk Bayuk, Mehmet Emin Arslan, Kenan Kayral, İrfan Şehmusoğlu, İsmail Aygün, Cumaali Karavar, Fırat Sultan Mahmut Bektaş ve Fethi Yavuzel

KADIN VE AİLE KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER:

Demet Saatçi Güven, İzzet Özağaçhanlı, Lokman Karahan,  Vedat Karaoğlu, Hüseyin Hayyam İmam Fidanoğlu, Mahmut Gündoğdu, Nahide Kılıç ve Halil Sarıkaya

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER:

Demet Saatçi Güven, İzzet Özağaçhanlı, Lokman Karahan,  Vedat Karaoğlu, Hüseyin Hayyam, Hayati Dedeoğlu, Mahmut Gündoğdu, Nahide Kılıç ve Halil Sarıkaya

KIRSAL KALKINMA VE SU KANAL HİZMETLERİ KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER:

Kadir Gündoğdu, Ali Keskin, Mehmet Başak, Eyyüp Şengül, Adil Yıldırım, Ali Samar, Ahmet Boğa, Sema Aişeoğlu ve Ruken Baran Uzun

GÖÇ VE MÜLTECİ KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER

Kadir Gündoğdu, Ali Keskin, Mehmet Başak, Eyyüp Şengül, Adil Yıldırım, Ali Samar, Ahmet Boğa, Sema Aişeoğlu ve Cebrail Temel

BARAJ, GÖLET VE SULAMA KANALLARI DEĞERLENDİRME KOMİSYONU’NA SEÇİLEN ÜYELER:

Kadir Karadağ, Mehmet Yumuşak, Tayyar Yetim, Hasan İzol, Hadi Çiçek, İzzet Özağaçhanlı, Abdurrahman İzol, İsmail Kaplan ve Sıtkı Dursun

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONUNA SEÇİLEN ÜYELER:

Kadir Karadağ, Mehmet Yumuşak, Tayyar Yetim, Hasan İzol, Hadi Çiçek, Demet Saatçi Güven, Abdurrahman İzol, İsmail Kaplan ve Sıtkı Dursun

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.