enflasyon emeklilik ötv döviz akp chp mhp
DOLAR
13,5482
EURO
15,3611
ALTIN
790,31
BIST
1.979,83
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Şanlıurfa
Karla Karışık Yağmurlu
1°C
Şanlıurfa
1°C
Karla Karışık Yağmurlu
Çarşamba Açık
1°C
Perşembe Parçalı Bulutlu
0°C
Cuma Çok Bulutlu
2°C
Cumartesi Çok Bulutlu
3°C

Tasarım Yarışmasında Ödül Alanların Listesi Resmi Gazete’de Yayımlandı

Tasarım Yarışmasında Ödül Alanların Listesi Resmi Gazete’de Yayımlandı

Tasarım Yarışmasında Ödül Alanların Listesi Resmi Gazete’de Yayımlandı
29.12.2021
0
A+
A-

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin Sarayönü (Kızılay) Meydanı ve Kentsel Tasarım Fikir Yarışması’nda ödül alanların listesi Resmi Gazete’de yayımlandı.


Resmi Gazetei’nin bugünkü sayısında Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Sarayönü (Kızılay) Meydanı ve Kentsel Tasarım Fikir Yarışması’nda dereceye giren ödül grubundaki katılımcıların bilgileri yer aldı.

Katılımcılara ait bilgiler şu şekilde:

“Birincilik Ödülü – Rumuz 57138 – 13 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Alp Buğra Nazar – Mimar (Ekip Temsilcisi), Yağmur Sarıdede – Mimar

Yardımcılar: Betül Aybüke Meral – Mimar

İkincilik Ödülü – Rumuz 38197 – 41 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Hakkı Can Özkan – Mimar (Ekip Temsilcisi), Özlem Özdener Özkan – Yüksek Mimar, Fevzi Kurşun – Mimar

Yardımcılar: Sırrı Berkay Kara – Mimarlık Öğrencisi, Hümeyra Karabacak – Mimarlık Öğrencisi, Şafak Özaydın – Mimarlık Öğrencisi, Şengül Şimşek – Mimarlık Öğrencisi

Üçüncülük Ödülü – Rumuz 21496 – 52 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Süleyman Can Çinkılıç – Peyzaj Mimarı (Ekip Temsilcisi), Ferdi İnanlı – Yüksek Peyzaj Mimarı, Baha Yurttaş – Mimar

Danışmanlar: Foad Sarsangi – Mimar

1.Mansiyon Ödülü – Rumuz 49175 – 46 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Cansu Karaman – Mimar (Ekip Temsilcisi), Fatma Sezgin – Yüksek Şehir Plancısı / Mimar, Tuğra Odabaşı – Mimar Şaziye LOFCALI – Mimar, Yusuf Çizmecioğlu – Mimar, Onur Berk Doğrultucu – Mimar

Yardımcılar: Yaren Boğa – Mimarlık Öğrencisi

2.Mansiyon Ödülü – Rumuz 97468 – 36 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Barış Kaptanoğlu – Mimar (Ekip Temsilcisi), Berna Ergin Özkan – Peyzaj Mimarı, Berivan Pütün – Peyzaj Mimarı, Zeynep Erdoğan – Peyzaj Mimarı

Yardımcılar: İlayda Karaca – Mimarlık Öğrencisi, Burak Kıvanç – Şehir Bölge Planlama Öğrencisi

HABERLER  Haliliye'de yeşillendirme çalışmaları

3.Mansiyon Ödülü – Rumuz 21480 – 30 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Hazal Güner – Mimar (Ekip Temsilcisi),Ozan Kağan Altunbaş – Mimar

4.Mansiyon Ödülü – Rumuz 82913 – 11 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Serkan Sipahi – Mimar (Ekip Temsilcisi), Doğan Dursun – Şehir ve Bölge Plancısı, Merve Yavaş – Şehir ve Bölge Plancısı

Yardımcılar: Oğuzhan Dikmen – Peyzaj Mimarı, Alper Torun – İç Mimar, İrem Toprak – Mimar, Çağatay Çomaklı – Mimar

Danışmanlar: Fatma Zehra Çakıcı – Mimar

5.Mansiyon Ödülü – Rumuz 26351 – 29 Sıra Numaralı Proje

Müellifler: Muharrem Duman – Mimar (Ekip Temsilcisi), Feyza Duman – Mimar, Ayşegül Özer – Mimar

Yardımcılar: Esra Yerlikaya – Mimarlık Öğrencisi, Dilemnur Kumtaş – Mimarlık Öğrencisi, Batuhan Şinan – Mimarlık Öğrencisi, Senem Bilaloğlu – Mimarlık Öğrencisi

Danışmanlar: Filiz Balkanas – Peyzaj ve Süs Bitkileri”.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.